POSTARÁME SA O VÁŠ ZDRAVÝ A POHODLNÝ SPÁNOK

Vyberte si zo širokej ponuky našich ortopedických matracov a doplnkov

Značka DORMISAN ponúka širokú škálu ortopedických matracov, vankúšov a doplnkov z tých najkvalitnejších a zdraviu nezávadných materiálov. Preto sú naše výrobky odporúčané nielen pre dospelých, ale aj pre deti.

Vyrobíme vám akýkoľvek rozmer matraca s expresným dodaním do 24 hodín.

Novinkou v našej ponuke sú aj luxusné postele vyrábané na mieru požiadavkám zákazníka.

Sme tu, aby sme vám pomohli

matrace, vankúše a postele color:white pre vaše sny

Top produkty

Luxusný vysoký obojstranný ortopedický matrac pre náročných zákazníkov, ktorí uprednostňujú dokonalý pôžitok zo spánku a pohodlie pri vstávaní. Jadro matraca tvorí kombinácia špeciálnych pien Soft a Hard Sonnocel Orthopedic rozdielnych tvrdostí pre obojstranne využitie. Použité materiály zaručia príjemný relax, dokonalý komfort a zároveň ochranu chrbtice. Príjemný pocit spania zaistí aj snímateľný poťah z elastickej látky LUNA. Z jednej strany poťahu je 2 cm výplň s pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory a z druhej strany 2 cm výplň z peny Sonnocel. Vysokú priedušnosť matraca zabezpečuje špeciálna otvorená štruktúra buniek peny Sonnocel, dva 3D odvetrávacie lemy a povrchové prerezávanie matraca. Poťah má antibakteriálnu a antiroztočovú úpravu.
Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu nepremokavú plachtu prateľnú až do 90°C.
Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.

 

Obojstranne využitelný matrac SILVER MEMO je vhodný pre všetky vekové skupiny. Počas spánku sa plne prispôsobí telu, udržuje chrbticu v prirodzenej polohe a zabezpečí zdravý a kvalitný oddych. Jeho základ tvorí jadro z peny Sonnocel 30. Vďaka jeho pevnej a špeciálnej štruktúre otvorených buniek je jadro matraca aj veľmi priedušné, čím zabezpečuje výbornú ventiláciu celého matraca. Vzdušnosť matraca zvyšuje aj odvetrávací lem z 3D látky. Poťah je navyše prešitý 2 cm vrstvou pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, vďaka ktorej sa povrch matraca perfektne prispôsobí polohe tela. Poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVER PROTECT s iónmi striebra a antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny účinok. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu nepremokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.

      

Luxusný ortopedický matrac URANUS s 3 ana-tomickými zónami má vynikajúce vlastnosti elas-ticity a tvarovej stálosti. Jadro matraca je tvorené kombináciou pien Sonnocel 30, 35, 40 a nosnou vrstvou 7-zónovo profilovanej peny Sonnocel Visco Memory s hrúbkou 3 cm. V oblasti ramien má matrac kliny z profilovanej Sonnocel Visco Memory, ktorá optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla pre väčší komfort najmä pri spaní na boku. Vzdušnosť matraca zvyšuje odvetrávací lem z 3D lát-ky. Snímateľný poťah SILVERGUARD s iónmi striebra s antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou bloku-je a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny úči-nok.
Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú
až do 90 °C.
Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.

NAŠE PRODUKTY

Online Katalóg

KONTAKTUJTE NÁS

Informácie