fbpx

Doplnky

Home|Doplnky
 • Bari

  35.00
  Ortopedický vankúš vyrobený z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory je vhodný pre spánok na chrbte a boku. Táto špeciálna pena má výbornú tvarovú pamäť. Pri kontakte s ľudským telom optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla. Tým docieli ideálne elastické vlastnosti potrebné pre dokonalé uvoľnenie krčného svalstva. Snímateľný poťah z látky Benessere je príjemne mäkký a má antibakteriálnu úpravu. Je možné ho prať pri teplote až 60°C.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 60 cm
 • Catania

  159.00
  Celoročný vankúš a prikrývka CATANIA sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov – bavlny a ovčej vlny Merino, ktorá je ideálnym variantom pre pokojný, zdravý a spánok. Vďaka jej termoregulačným a hydroskopickým vlastnostiam zaručuje pocit sucha a sviežosti počas odpočinku po celý rok, v zime, ale aj v lete. V zime dokáže telo príjemne zahriať a v lete poskytne chladivý pocit. Pri vyšších teplotách výborne odvádza vlhkosť tvorenú telom, a vďaka špeciálnej štruktúre vlákien ju následne odvádza do vzduchu. Set Catania vytvára pri spánku suché teplo, ktoré pôsobí priaznivo aj pri reumatických ťažkostiach.
  Jadro (materiál)100 % bavlna/100% ovčia vlna Merino
  Rozmer40 x 80 cm, 140 x 200 cm
 • Luxusný ortopedický vankúš, ktorý vďaka poťahovej látke s jemnou vôňou levandule osvieži zmysly a spríjemní spánok. Je vyrobený z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, ktorá vďaka optimalizácii tuhosti podľa absorbovaného telesného tepla docieli potrebné upokojenie svalového a nervového napätia. Odporúčame pre spánok na chrbte a na boku. Snímateľný poťah s aromaterapiou je možné prať .
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Sound

  79.90
  Špeciálny ortopedický vankúš s integrovanými reproduktormi je vyrobený z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, ktorá vďaka optimalizácii tuhosti podľa absorbovaného telesného tepla docieli potrebné upokojenie svalového a nervového napätia. Má výbornú tvarovú pamäť. Integrované reproduktory umožňujú pohodlne počúvať hudbu počas zaspávania či relaxovania. Pomocou konektoru AUX a iPhone je možné vankúš pripojiť na rôzne prehrávače hudby či smartfóny. Vankúš je vhodný pre spánok na chrbte a na boku. Poťah SILVERGUARD zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku, chráni pred nepríjemným zápachom, eliminuje baktérie spôsobujúce zápach a chráni pred ich usadením. Je možné ho prať pri teplote až 60°C.  
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Star

  60.00
  Luxusný ortopedický vankúš STAR má vďaka pamäťovej pene Sonnocel Visco Memory výbornú tvarovú pamäť. Jeho ideálne elastické vlastnosti docielia potrebné uvoľnenie krčného svalstva. Vhodný je pre spánok na chrbte a na boku. Jedinečná vysoko kvalitná poťahová látka SILVER PROTECT so striebrom ionizovaným povrchom redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií. Má antibakteriálny účinok. Odvetrávací 3D lem zabezpečuje priedušnosť. Poťah je snímateľný a je možné ho prať.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Torino

  35.00
  Luxusný ortopedický vankúš vhodný pre spánok na chrbte a boku. Je vyrobený z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory. Vďaka nej má vankúš výbornú tvarovú pamäť a pri kontakte s ľudským telom optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla. Preto má ideálne elastické vlastnosti potrebné pre dokonalé uvoľnenie krčného svalstva. Poťah je snímateľný a má antibakteriálnu úpravu. Je možné ho prať pri teplote 60°C.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer35 x 60 cm
 • Venezia

  53.00
  Luxusný ortopedický vankúš, ktorý vďaka poťahovej látke s jemnou vôňou levandule osvieži zmysly a spríjemní spánok. Je vyrobený z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, ktorá vďaka optimalizácii tuhosti podľa absorbovaného telesného tepla docieli potrebné upokojenie svalového a nervového napätia. Odporúčame pre spánok na chrbte a na boku. Snímateľný poťah s aromaterapiou je možné prať .  
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Ortopedický vankúš VENEZIA AURAFRESH odporúčame pre spánok na chrbte a na boku. Je vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory s výbornou tvarovu pamäťou. Jej špecifické zloženie zaisťuje ideálne elastické vlastnosti tohto vankúša. Poťahová látka AURAFRESH rozptýli a eliminuje nežiaduce pachy, a tak pozitívne ovplyvňuje vaše zdravie, zlepšuje životné funkcie a kvalitu vášho spánku a života. Jej účinky sa časom neznižujú, preto poskytuje definitívne a trvalé riešenie. Snímateľný poťah s elegantným vzorom je možné prať.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Luxusný ortopedický vankúš s aromaterapiou vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory s výbornou tvarovou pamäťou. Podľa absorbovaného ľudského tepla sa prispôsobí krivkám chrbtice a tak docieli dokonalé uvoľnenie krčného svalstva. Je vhodný pre spánok na bruchu a na chrbte. Snímateľný poťah z látky LEMON má príjemnú citrónovú vôňu, ktorá počas spánku dodá pocit čistoty a sviežosti. Poťah je možné ho prať.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Jedinečný ortopedický vankúš vyrobený z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, ktorá má výbornú tvarovú pamäť a špecifickú vlastnosť prispôsobenia sa podľa telesnej teploty. Vďaka jej ideálnym elastickým vlastnostiam docielite žiadané uvoľnenie krčnej chrbtice a krčného svalstva. Odporúčame ho pre spánok na chrbte a na boku. Snímateľný poťah s elegantným romantickým vzorom je možné prať.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Verona

  53.00
  Ortopedický vankúš vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory. Je vhodný pre spánok na bruchu, chrbte aj na boku. Odporúčame ho používať pri dlhodobých problémoch s krčnou chrbticou. Snímateľný poťah z látky Silver Antistress so striebornými vláknami má výborné dezinfekčné a antibakteriálne účinky. Poťah je možné prať teplote až 60°C.
  Jadro (materiál) Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x. 70 cm
 • Luxusný ortopedický vankúš VERONA AURAFRESH je vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny Sonnocel visco Memory s výbornou tvarovu pamäťou. Jej špecifické zloženie zaisťuje ideálne elastické vlastnosti tohto vankúša. Odporúčame ho pre spánok na bruchu, chrbte aj na boku. Poťahová látka AURAFRESH rozptýli a eliminuje nežiaduce pachy, a tak pozitívne ovplyvňuje vaše zdravie, zlepšuje životné funkcie a kvalitu vášho spánku a života. Jej účinky sa časom neznižujú, preto poskytuje definitívne a trvalé riešenie. Snímateľný poťah s elegantným vzorom je možné prať.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Luxusný ortopedický vankúš s aromaterapiou vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory. Je vhodný pre spánok na bruchu, chrbte aj na boku. Odporúčame ho používať pri problémoch s krčnou chrbticou. Snímateľný poťah z látky LEMON má príjemnú citrónovú vôňu, ktorá dodá počas spánku pocit čistoty a sviežosti. Poťah je možné prať teplote až 60°C.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Jedinečný ortopedický vankúš odporúčaný pre spánok na bruchu, na chrbte , ale aj na boku. Vďaka pamäťovej pene Sonnocel Visco Memory, z ktorej je vyrobený, má výbornú tvarovú pamäť a špecifickú vlastnosť prispôsobenia sa podľa telesnej teploty. Jej ideálne elastické vlastnosti zaručia žiadané uvoľnenie krčnej chrbtice a krčného svalstva. Snímateľný poťah s elegantným ROMANCE vzorom je možné prať.
  Jadro (materiál)Sonnocel Visco Memory
  Rozmer40 x 70 cm
 • Atlas

  145.00
  Vysokokvalitný obojstranne využiteľný topper s jadrom z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory sa dokonale prispôsobí tvarom tela, pričom nevytvára zvýšený tlak na svaly a kosti, a tým spríjemňuje spánok. Snímateľný striebrom ionizovaný poťah má antimikrobiálny účinok, blokuje a redukuje tvorbu škodlivých baktérií a alergénov. Lem z 3D látky po celom obvode toppera umožňuje odvetrávanie a priedušnosť. Vhodný aj ako terapeutická pomôcka. Uchytenie na matrac pomocou úchytov na každom rohu.
  Využitieobojstranné
  JadroSonnocel Visco Memory
  Výška matraca 6 cm
  Štandardné rozmery šírka 80-90 cm dĺžka 190-200 cm
  Poťah Silverprotect
 • Vega

  105.00
  Topper VEGA je ideálny pre vylepšenie nepohodlnej postele alebo premení gauč na príležitostnú posteľ. Je tiež vhodnou terapeutickou pomôckou pre dlhodobo ležiacich pacientov. Povrch jadra toppera je profilovaný a vďaka masážnym bodom pomáha k lepšej stimulácii a prekrveniu pokožky počas spánku. Profilácia tiež zabezpečí cirkuláciu vzduchu a zabráni tak vlhkosti a tepla, čím pôsobí preventívne pred vznikom preležanín. Odnímateľný poťah má funkciu aromaterapie pomocou mikrokapsulí s vôňou levandule. Uchytenie na matrac pomocou úchytov na každom rohu.     
  Využitiejednostranné
  JadroSonnocel
  Výška matraca 7 cm
  Štandardné rozmery šírka 80-90 cm dĺžka 190-200 cm
 • Maia

  155.00
  Obojstranne využiteľný topper s rôznymi vlastnosťami. Mikromasážna profilácia povrchu z jednej strany toppera zaistí ortopedickú masáž a prevzdušnenie. Druhá strana je tvorená z pamäťovej Sonnocel Visco Memory peny, ktorá sa dokonale prispôsobí tvarom tela. Topper je vhodný aj ako terapeutická pomôcka. Poťahová látka SCENSIC s mikrokapsulami s vôňou Lemon zaistí pri používaní pocit sviežosti. Poťah je možné prať, ľahko sa odzipsuje na 2 stranách. Uchytenie na matrac pomocou úchytov na každom rohu.    
  Využitieobojstranné
  JadroSonnocel Visco Memory
  Výška matraca 9 cm
  Štandardné rozmery šírka 80-90 cm dĺžka 190-200 cm
  Poťah Silverprotect
 • Pevný a odolný chránič z kvalitnej, prešívanej poťahovej látky, príjemnej na dotyk. Použité materiály: 65% polyester 35% bavlna Výplň: 100 polyester Chrániče odporúčame používať z nasledovných dôvodov: výrazne zvyšujú hygienu a životnosť matraca, chráni matrac pred nadmerným opotrebením a znečistením, sú príjemné na dotyk, zvyšujú pohodlie ležania a komfort spánku, vytvárajú vyvážený pocit spania.
 • Antialergický chránič na matrac vyrobený z príjemnej prešívanej poťahovej látky mikrofáza. Je zvlášť vhodný pre astmatikov a alergikov, alergických na roztoče a prach. Použité materiály: mikrofáza - 100% polyester výplň - 100% polyester Chrániče odporúčame používať z nasledovných dôvodov: výrazne zvyšujú hygienu a životnosť matraca, chráni matrac pred nadmerným opotrebením a znečistením, sú príjemné na dotyk, zvyšujú pohodlie ležania a komfort spánku, vytvárajú vyvážený pocit spania.
 • Pevný a odolný chránič na matrac z kvalitnej, prešívanej poťahovej látky. Z jednej strany chrániča je použitá látka upravená špeciálnou technológiou SCENSIC Lemon. Obsah mikrokapsulí s vôňou LEMON sa z látky počas spánku postupne uvoľňuje a zabezpečí Vám príjemný pocit sviežosti. Použité materiály: vrchná strana 100% polyester spodná strana 65% polyester, 35% bavlna výplň: 100% polyester Chrániče odporúčame používať z nasledovných dôvodov: výrazne zvyšujú hygienu a životnosť matraca, chráni matrac pred nadmerným opotrebením a znečistením, sú príjemné na dotyk, zvyšujú pohodlie ležania a komfort spánku, vytvárajú vyvážený pocit spania.
 • Nepriepustné podložky pre deti a dospelých ľudí trpiacich niektorým zo stupňov inkontinencie ( neudržanie moču, stolice ) sú vyrobené z materiálu, ktorý je tekutinami nepriepustný a absorbčný. Nepremokavá plachta z jemného bavlneného froté má na spodnej strane polyuretánový náter a okraje olemované bavlneným prúžkom. V rohoch sú gumy pre prichytenie k matracu. Odporúčame prať pri 90 stupňoch. Pri používaní sa vkladá pod bežnú plachtu. Výrobok má certifikát EVPÚ, a.s. a spĺňa zdravotnícke pomôcky skupiny I. 

Cena

Objednávky

Go to Top