fbpx

Matrace

Home|Matrace
 • Anup

  319.00
  Mäkký ortopedický matrac ANUP s 3 zónami profilo-vanej kombinácie vrstvy pien Sonnocel a pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory. Horná vrstva z peny Sonnocel Visco Memory s hrúbkou 6 cm zabezpeču-je efekt postupného návratu do pôvodnej polohy, čím napomáha uvoľniť a zrelaxovať chrbticu, šľachy a svaly a vyrovnáva poškodené držanie tela. Priečne odvetrávacie kanáliky zabezpečujú prevzdušnenie matraca. Snímateľný poťah s iónmi striebra a s odve-trávacím 3D lemom má permanentnú antiroztočovú a antibakteriálnu úpravu. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.  
  Využitie: jednostranné
  Jadro: Sonnocel Visco Memory
  Stupeň tvrdosti: 2
  Výška matraca: 21 cm
  Ortopedická nosnosť: 130 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90 cm dĺžka 190-200cm
  Balenie: vákuové
 • Sirius

  152.00
  Obojstranne využiteľný ortopedický matrac SIRIUS sa vďaka pene Sonnocel 30 vyznačuje vynikajúcimi anatomickými a ortopedickými vlastnosťami. Špeciálna úprava zárezov v jadre umožňuje využívať matrac polohovanie až do 60° na polohovacích posteliach. Odnímateľný poťah matraca je priedušný, nealergický s antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou. Hygienickosť použitého materiálu ocenia aj alergici a astmatici. Je vhodný aj pre školákov.  
  Využitie: obojstranný
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 2
  Výška matraca: 15 cm
  Ortopedická nosnosť: 120 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Saturn

  120.00
  Obojstranný ortopedický matrac SATURN je vhodný pre bežné používanie. Je určený tiež pre nenáročných užívateľov, do detských izieb a do postelí s občasným využívaním (internát, penzión). Jadro matraca tvorí pena Sonnocel 30, ktorá sa vyznačuje vynikajúcimi anatomickými a ortopedickými vlastnosťami. Doko-nale sa prispôsobí telu a počas spánku udržuje chrbticu v prirodzenej polohe. Poťah matraca je priedušný, antialergický s antibakteriálnou a antiroz-točovou úpravou. Hygienickosť použitého materiálu ocenia aj alergici a astmatici. Je vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre školákov. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.
  Využitie: obojstranný
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 3
  Výška matraca: 14 cm
  Ortopedická nosnosť: 100 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Fenix New

  209.00
  Obojstranne využiteľný ortopedický matrac FENIX NEW sa vďaka jadru Sonnocel vyznačuje vynika-júcimi anatomickými a ortopedickými vlastnosťami. Špeciálna úprava zárezov jadra umožňuje jeho polo-hovanie až do 60 stupňov. Snímateľný a prateľný poťah matraca, zvýraznený dizajnovým zipsom je priedušný, antialergický, s antibakteriálnou a antiroz-točovou úpravou. Je vhodný pre všetky vekové kate-górie aj pre školákov. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.  
  Využitie: obojstranný
  Jadro: Sonnocel 35
  Stupeň tvrdosti: 3
  Výška matraca: 18 cm
  Ortopedická nosnosť: 130 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Uranus

  309.00
  Luxusný ortopedický matrac URANUS s 3 ana-tomickými zónami má vynikajúce vlastnosti elas-ticity a tvarovej stálosti. Jadro matraca je tvorené kombináciou pien Sonnocel 30, 35, 40 a nosnou vrstvou 7-zónovo profilovanej peny Sonnocel Visco Memory s hrúbkou 3 cm. V oblasti ramien má matrac kliny z profilovanej Sonnocel Visco Memory, ktorá optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla pre väčší komfort najmä pri spaní na boku. Vzdušnosť matraca zvyšuje odvetrávací lem z 3D lát-ky. Snímateľný poťah SILVERGUARD s iónmi striebra s antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou bloku-je a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny úči-nok. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.  
  Využitie: jednostranný
  Jadro: Sonnocel 30, 35, 40
  Stupeň tvrdosti: 3
  Výška matraca: 22 cm
  Ortopedická nosnosť: 130 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Romance

  465.00
  Epicentrum lásky u vás doma. Zvodný, magický, čarovný, určený pre vášeň – to je luxusný matrac ROMANCE. Je obojstranne využitelný (mäkší/tvrdší) s jadrom z kombinácie pien Sonnocel a Sonnocel Visco Memory. Jadro je priečne prerezávané, čo za-bezpečuje potrebnú elasticitu a spolu s 3D odve-trávacím lemom na poťahu aj dobré vetranie matra-ca. Na oboch stranách matraca je na povrchu vrstva Sonnocel Visco Memory, ktorá zaistí prijemný pocit spánku a dokonale sa prispôsobí sa telu. Snímateľný poťah Romance s aromaterapiou a s elegatným vzo-rovaným prešíváním má antibakteriálnu a antiroz-točovú úpravu. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX    
  Využitie: obojstranné
  Jadro: Sonnocel HR 35, 30 + Visco Memory 50
  Stupeň tvrdosti: 2/3
  Výška matraca: 25 cm
  Ortopedická nosnosť: do 100 kg/130kg
  Štandardné rozmery: 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Venus

  268.00
  Obojstranne využiteľný luxusný matrac VENUS, ktorý je tvorený jadrom z dvoch druhov Sonno-cel pien rozdielnych tvrdostí. Ružová strana z peny Sonnocel 25 s ortopedickou záťažou do 100 kg je vhodná pre ženy. Naopak modrá strana z peny Sonnocel 38 s ortopedickou záťažou až do 130 kg je určená skôr pre mužov. Priečna a pozdĺžna per-forácia jadra zabezpečuje antidekubitnú funkciu, zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie matraca na oboch stranách. Špeciálne vytvrdená pena Sonnocel, ktorá je umiestnená v exponovaných miestach priečne, zaručuje optimálnu oporu chrbtice a napomáha tak k dokonalému uvoľneniu svalstva dospelého člove-ka. Unikátny a snímateľný poťah rozptyľuje a elim-inuje nežiadúce pachy, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu spánku, života a ľudské zdravie. Navyše má antibakteriálnu a antiroztočovú úpravu. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.  
  Využitie: obojstranné
  Jadro: Sonnocel 25 a 38
  Stupeň tvrdosti: 2 a 4
  Výška matraca: 20 cm
  Ortopedická nosnosť: 100kg a 130 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Silver Memo

  225.00
  Obojstranne využitelný matrac SILVER MEMO je vhodný pre všetky vekové skupiny. Počas spánku sa plne prispôsobí telu, udržuje chrbticu v prirodzenej polohe a zabezpečí zdravý a kvalitný oddych. Jeho základ tvorí jadro z peny Sonnocel 30. Vďaka jeho pevnej a špeciálnej štruktúre otvorených buniek je jadro matraca aj veľmi priedušné, čím zabezpečuje výbornú ventiláciu celého matraca. Vzdušnosť ma-traca zvyšuje aj odvetrávací lem z 3D látky. Poťah je navyše prešitý 2 cm vrstvou pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, vďaka ktorej sa povrch matraca perfektne prispôsobí polohe tela. Poťahová látka so špeciál-nou úpravou SILVER PROTECT s iónmi striebra a antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou bloku-je a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny úči-nok. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.
  Využitie: jednostranné
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 3/4
  Výška matraca: 20 cm
  Ortopedická nosnosť: do 130 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Ortopedický matrac MERCURY je určený pre špor-tovcov a ľudí, ktorí sú fyzicky a kondične namáhaní. Základ matraca tvorí kombinácia pien Sonnocel 30 a Sonnocel 35, ktoré v porovnaní s inými penami zaručujú vysokú elasticitu. Poťahová látka s vôňou levandule pomáha regenerovať unavené telo, upoko-jiť svalové a nervové napätie a predchádzať bolestiam hlavy. Dodávame aj v poťahu ŠTANDARD - bez aro-materapie, ktorý je vhodný pre alergikov. Snímateľný a prateľný poťah je zvýraznený dizajnovým zipsom, s antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.
  Využitie: jednostranný
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 4
  Výška matraca: 16 cm
  Ortopedická nosnosť: 120 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Pluto Lemon

  255.00
  Luxusný ortopedický matrac PLUTO LEMON s aro-materapiou, ktorého jadro tvorí kombinácia pien Sonnocel a Sonnocel Visco Memory. Je vhodný pre milovníkov spánku na tvrdom matraci. V stredovej časti matraca je jadro zosilnené špeciálnou vrstvou Sonnocel 35, vďaka ktorej sa pri spánku uľaví bed-rovej časti tela. Vrchnú vrstvu matraca tvorí 3 cm vrts-va pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, ktorá sa vďaka svojej tvárnosti dokáže prispôsobiť vrtkým častiam tela a vďaka tomu napomáha uvoľniť a zre-laxovať chrbticu, šľachy a svaly. Snímateľný poťah matraca s antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou zabezpečí počas spánku vďaka funkcii aromaterapie s vôňou citróna príjemný pocit čistoty a sviežosti. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.
  Využitie: jednostranný
  Jadro: Sonnocel 28 ,35 + Visco Memory 45
  Stupeň tvrdosti: 5
  Výška matraca: 20 cm
  Ortopedická nosnosť: 130 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Jupiter New

  169.00
  Obojstranne využitelný ortopedický matrac JUPITER NEW je vhodný pre milovníkov spánku na tvrdšom matraci. Jadro matraca tvorí špeciálne tvrdená pena Sonnocel 30, ktorá zaručuje jeho dlhú životnosť. Potrebnú vzdušnosť matraca zabezpečuje špeciál-ny odvetrávací lem z 3D látky. Elegantne prešívaný nesnímatelný poťah má permanentnú antialergickú a antiroztočovú úpravu. Hygienickosť použitého ma-teriálu ocenia aj alergici a astmatici. Je vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre školákov. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.
  Využitie: obojstranný
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 5
  Výška matraca: 16 cm
  Ortopedická nosnosť: 130 kg
  Štandardné rozmery: 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Ptah new

  209.00
  Obojstranne využiteľný ortopedický matrac PTAH NEW sendvičového typu je vyrobený z odľahčenej peny s vysokou hustotou Sonnocel 30. Je určený predovšetkým milovníkom spánku na tvrdom matra-ci. Po celej dĺžke jadra matraca sú priečne perforácie, ktoré zaisťujú prúdenie vzduchu v matraci. Vrchná vrstva z pamäťovej peny Sonnocel Visco Memo-ry s hrúbkou 2 cm napomáha uvoľniť a zrelaxovať namáhanú chrbticu, svaly a šľachy. Kvalitný poťah má permanentnú antibakteriálnu a antiroztočovú upravu. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.
  Využitie: obojstranný
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 5
  Výška matraca: 18 cm
  Ortopedická nosnosť: 130 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Obojstranne využitelný matrac SILVER MEMO je vhodný pre všetky vekové skupiny. Počas spánku sa plne prispôsobí telu, udržuje chrbticu v prirodzenej polohe a zabezpečí zdravý a kvalitný oddych. Jeho základ tvorí jadro z peny Sonnocel 30. Vďaka jeho pevnej a špeciálnej štruktúre otvorených buniek je jadro matraca aj veľmi priedušné, čím zabezpečuje výbornú ventiláciu celého matraca. Vzdušnosť matraca zvyšuje aj odvetrávací lem z 3D látky. Poťah je navyše prešitý 2 cm vrstvou pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory, vďaka ktorej sa povrch matraca perfektne prispôsobí polohe tela. Poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVER PROTECT s iónmi striebra a antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny účinok. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu nepremokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.       
  Využitie: obojstranné
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 3/4
  Výška matraca: 25 cm
  Ortopedická nosnosť: do 150 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90 cm dĺžka 190-200 cm
  Balenie: vákuové
 • Venus King

  328.00
  Obojstranne využiteľný luxusný matrac VENUS, ktorý je tvorený jadrom z dvoch druhov Sonnocel pien rozdielnych tvrdostí. Ružová strana z peny Sonnocel 25 s ortopedickou záťažou do 140 kg je vhodná pre ženy. Naopak modrá strana z peny Sonnocel 38 s ortopedickou záťažou až do 130 kg je určená skôr pre mužov. Priečna a pozdĺžna perforácia jadra zabezpečuje antidekubitnú funkciu, zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie matraca na oboch stranách. Špeciálne vytvrdená pena Sonnocel, ktorá je umiestnená v exponovaných miestach priečne, zaručuje optimálnu oporu chrbtice a napomáha tak k dokonalému uvoľneniu svalstva dospelého človeka. Unikátny a snímateľný poťah rozptyľuje a eliminuje nežiadúce pachy, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu spánku, života a ľudské zdravie. Navyše má antibakteriálnu a antiroztočovú úpravu. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu nepremokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.  
  Využitie: obojstranné
  Jadro: Sonnocel
  Stupeň tvrdosti: 3/5
  Výška matraca: 26 cm
  Ortopedická nosnosť: do 140 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90 cm dĺžka 190-200 cm
  Balenie: vákuové
 • Jupiter King

  250.00
  Základ matraca JUPITER KING tvorí pena Sonnocel, ktorá sa vyznačuje vynikajúcimi anatomickými a or-topedickými vlastnostmi a v porovnaní s inými pena-mi zaručuje vysokú elasticitu. Napomáha správnemu fungovaniu krvného obehu, nervového systému a všetkých orgánov v tele. Matrac odporúčame os-obám, ktoré obľubujú tvrdší pocit spania. Elegantne prešívaný, nesnímateľný poťah je priedušný a má antialergickú a antiroztočovú úpravu. Hygienickosť použitého materiálu ocenia aj alergici a astmatici. Vzdušnosť matraca zvyšuje odvetrávací lem z 3D lát-ky. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90 °C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.  
  Využitie: jednostranné
  Jadro: Sonnocel 30
  Stupeň tvrdosti: 4
  Výška matraca: 25 cm
  Ortopedická nosnosť: do 170 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90cm / dĺžka 190 – 200 cm
  Balenie: vákuové
 • Gemini King

  429.00
  Luxusný vysoký obojstranný ortopedický matrac pre náročných zákazníkov, ktorí uprednostňujú dokonalý pôžitok zo spánku a pohodlie pri vstávaní. Jadro matraca tvorí kombinácia špeciálnych pien Soft a Hard Sonnocel Orthopedic rozdielnych tvrdostí pre obojstranne využitie. Použité materiály zaručia príjemný relax, dokonalý komfort a zároveň ochranu chrbtice. Príjemný pocit spania zaistí aj snímateľný poťah z elastickej látky LUNA. Z jednej strany poťahu je 2 cm výplň s pamäťovej peny Sonnocel Visco Memory a z druhej strany 2 cm výplň z peny Sonnocel. Vysokú priedušnosť matraca zabezpečuje špeciálna otvorená štruktúra buniek peny Sonnocel, dva 3D odvetrávacie lemy a povrchové prerezávanie matraca. Poťah má antibakteriálnu a antiroztočovú úpravu. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu nepremokavú plachtu prateľnú až do 90°C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.  
  Využitie: obojstranné
  Jadro: Sonnocel Visco Memory
  Stupeň tvrdosti: 4/5
  Výška matraca: 28 cm
  Ortopedická nosnosť: do 170 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90 cm dĺžka 190-200 cm
  Balenie: vákuové
 • Hercules King

  320.00
  Exkluzívny vysoký ortopedický matrac amerického typu zaručí nielen príjemný spánok, ale vďaka svojej výške až 30 cm aj pohodlné vstávanie. Vďaka špeciálnej pene Sonnocel Orthopedic udržiava chrbticu v prirodzenej polohe, zabezpečuje regeneráciu medzistavcových platničiek a dokonalú elimináciu nežiadúceho tlaku. Povrchové priečne prerezávanie napomáha k lepšej stimulácii a prekrveniu pokožky počas spánku. Luxusný poťah má antibakteriálnu a antiroztočovú úpravu. Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu nepremokavú plachtu prateľnú až do 90°C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO – TEX.    
  Využitie: jednostranné
  Jadro: Sonnocel 25 Orthopedic
  Stupeň tvrdosti: 5
  Výška matraca: 30 cm
  Ortopedická nosnosť: do 170 kg
  Štandardné rozmery: šírka 80-90 cm dĺžka 190-200 cm
  Balenie: vákuové
 • Bambino

  79.00
  Vysoko kvalitný detský matrac. Jeho špeciálne tvarované jadro poskytuje dieťaťu ľahkú a blahodarnú masáž počas spánku, podporujúc tak krvný obeh na úrovni svalov a kože. Na poťahu nájdeme milé detské obrázky, pričom samotný materiál je z technického hľadiska priekopnícky, nakoľko je antialergický, nepremokavý a priedušný zároveň, pričom je aj úplne snímateľný a možno ho prať pri teplote 90 stupňov. Spánok je rozhodne nezanedbateľná súčasť psychofyzického vývoja dieťaťa: len stačí pomyslieť na to, že dieťa potrebuje spať od 9 do 12 hodín denne. Tento matrac, vyvinutý špeciálne pre potreby detí, môže teda len prospieť zdraviu Vašich detí.    
  Využitie: obojstranné
  Jadro: SONNOCEL peny 30 kg/m³
  Stupeň tvrdosti:
  Výška matraca: 10 cm
  Ortopedická nosnosť:
  Štandardné rozmery: šírka 60-70cm / dĺžka 120 – 140 cm
  Balenie: vákuové
 • Atlantis

  279.00
  Antidekubitný matrac ATLANTIS Vysoko kvalitný antidekubitný sendvičový matrac s dlhou životnosťou a vysokým stupňom pohodlia. Antidekubitný matrac je vyrobený z viskoelastickej pamäťovej peny a je vhodný pre všetkých dlhodobo chorých, kde vzniká riziko preležanín. Slúži pacientovi pripútanému na lôžko vyžadujúcemu pohodlie (alebo bezpečnosť z hľadiska inkontinencie). Kvalita použitých SONNOCEL pien zaručuje pohodlie a dlhú životnosť matraca. Vysoká hustota pien zabezpečuje najvyššiu triedu prevencie a antidekubitálnej liečby. Najefektívnejšie možno predchádzať vzniku dekubitov u pacienta pripútaného na lôžko zmenou polohy pacienta (každé tri hodiny), aby tlak na cievy a výbežky kostí bol minimalizovaný a aby bolo zabezpečené dostatočné zásobovanie krvi postihnutým tkanivám. Antidekubitný matrac pozostáva z dvoch častí: zo 6 cm SONNOCEL VISCO MEMORY V50 vrstvy s tvarovou pamäťou, na ktorej pacient leží (podložka ideálne rozdeľuje tlak a vyvíja len malý protitlak), a z 8 cm pružnej a pevnej penovej základne SONNOCEL 32, ktorá je na spodnej časti jadra. Výška matraca 14 cm, ortopedická záťaž do 120 kg. Poťah má zips na 3 strany s chlopňou (prekrytý zips). Špeciálny poťahTECHMAFLEX!
  Výška
  Tvrdosť
  Ortopedická záťaž
  Odnímateľný - Umývateľný
  Poťah
  Jadro
  Výška jadro
   
     
 • Challenger

  199.00
  Pasívny antidekubitný matrac s jadrom SONNOCEL 30 (30 kg/m³) s priečnym a pozdĺžným prerezávaním pre dobré rozloženie tlaku,vďaka čomu sa matrac lepšie prispôsobuje tlaku tela. Antidekubitné prerezávané jadro zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie matraca. Prierezy v matraci zabezpečujú cirkuláciu vzduchu, odvádzajú paru a zároveň chránia pacienta pred vlhkosťou a prehriatím. Kvalita použitej SONNOCEL peny zaručuje pohodlie a dlhú životnosť matraca. Špeciálny poťah TECHMAFLEX je odnímateľný so zipsom na 3 strany,s chlopňou (chráni zips proti pretečeniu), prateľný na 95°C, vodeodolný,paropriepustný, baktériostatický so zníženou horľavosťou a pružný vo všetkých štyroch smeroch. Celková výška matraca 14 cm, ortopedická záťaž do 130 kg. Maximálna nosnosť 130 kg
  Výška
  Tvrdosť
  Ortopedická záťaž
  Odnímateľný - Umývateľný
  Poťah 100% polyestere
  Jadro
  Výška jadro
   
 • Columbia

  279.00
  Pasívna antidekubitná podložka s jadrom SONNOCEL 30 (30 kg/m³) s priečnym a pozdĺžnym prerezávaním pre dobré rozloženie tlaku, je skvelou alternatívou pre tých, ktorý si nemôžu vymeniť svoj matrac. Antidekubitné prerezávané jadro zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie. Prierezy zabezpečujú cirkuláciu vzduchu, odvádzajú paru a zároveň chránia pacienta pred vlhkosťou a prehriatím. Špeciálny poťah TECHMAFLEX je odnímateľný so zipsom na 3 strany, s chlopňou (chráni zips proti pretečeniu), prateľný na 95°C, vodeodolný, paropriepustný, baktériostatický so zníženou horľavosťou a pružný vo všetkých štyroch smeroch. Celková výška 8 cm, ortopedická záťaž do 130 kg. Špeciálny poťah TECHMAFLEX!
  Výška
  Tvrdosť
  Ortopedická záťaž
  Odnímateľný - Umývateľný
  Poťah
  Jadro
  Výška jadro
     
 • Discovery

  299.00
  Luxusný pasívny antidekubitný sendvičový matrac s jadrom so zónovo profilovanej vysoko elastickej tzv. studenej SONNOCEL peny (45 kg/m³) . Vo vrchnej časti jadra sú počítacom navrhnuté priečne a pozdĺžne perforácie, ktoré zaisťujú ideálne prúdenie vzduchu v matraci. Vďaka týmto perforáciám je zvýšený odvod absorbovaných vodných pár. Vo vrchnej časti vzniknutých výstupkov je použitá vrstva SONNOCEL VISCO MEMORY peny (50 kg/m³), ktorá optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla. Špeciálny poťah TECHMAFLEX je odnímateľný so zipsom na 3 strany a s chlopňou (chráni zips proti pretečeniu), prateľný na 95°C, vodeodolný, paropriepustný, baktériostatický so zníženou horľavosťou a pružný vo všetkých štyroch smeroch. Výška matraca 17 cm, ortopedická záťaž do 130 kg.
  Výška
  Tvrdosť
  Ortopedická záťaž
  Odnímateľný - Umývateľný
  Poťah
  Jadro
  Výška jadro
   

Cena

Objednávky