Kvalitu spánku je možné ovplyvniť výberom vhodného matraca. Zdravotné ortopedické matrace Dormisan prispievajú k ideálnej anatomickej podpore chrbtice aj celého tela, pri ktorej dochádza k uvoľneniu svalstva a regenerácii organizmu. Prečo? Čítajte ďalej!

Oddýchnutí ľudia prinášajú kreatívne riešenia. V rodinnom, ale aj v pracovnom živote. V tomto duchu vznikla značka Dormisan. Jej cieľom je zabezpečiť zákazníkovi kompletný spací systém. Počnúc širokou škálou ortopedických matracov a vankúšov, prikrývkami i chráničmi matracov končiac. Výsledkom tohto programu je zdravý spánok a regeneračný oddych.

Kúzlo kvalitného materiálu
Základom ortopedických matracov Dormisan je materiál SONNOCELL®, ktorý zaručuje celý rad jedinečných vlastností. V prvom rade je to ideálna podpora tela podľa jeho individuálnych potrieb. Tým dochádza k uvoľneniu chrbtice a jej podopretiu v prirodzenej polohe, čo je podmienkou správneho fungovania krvného obehu, nervového systému a ostatných orgánov. SONNOCELL® zaručuje vynikajúce prevzdušnenie matraca, spolu s dokonalou tepelnou a vlhkostnou reguláciou.

Matrace z jedinečných kvalitnćh materiálov

Hygienické zloženie tohto materiálu ocenia predovšetkým alergici, astmatici a tí, ktorí trpia artritídou. Matrace sú mimoriadne odolné, majú stabilnú formu, a preto nehrozí nebezpečenstvo preležania ani pri dlhodobom zaťažení. Neobsahujú žiadne kovové či drevené prvky, freóny ani formaldehyd. Sú vyrobené z materiálov nezaťažujúcich životné prostredie. Všetky použité materiály sú antialergické a certifikované.

Matrace Dormisan žiadajú aj v zahraničí

Zdravotné ortopedické matrace Dormisan vyrába spoločnosť L.C. MANAGER, s.r.o., v Župčanoch pri Prešove. Keďže zakladateľom firmy je taliansky podnikateľ Luigi Cossar, ktorý na Slovensku žije od roku 1992, matrace aj posteľné súpravy, vyrábané z tých najkvalitnejších a zdraviu nezávadných materiálov, majú inšpiratívny taliansky dizajn.

Sidlo L.C. MANAGER s.r.o. v Župčanoch pri Prešove

Dlhoročné skúsenosti nastavili kvalitu ortopedických matracov Dormisan tak vysoko, že úspešne prenikli aj na medzinárodné trhy. Zásluhu na tom majú vynikajúce ortopedické vlastnosti, vysoké nároky na spracovanie a rýchly dodávateľský servis, na Slovensku do 24 hodín. Tento stav je výsledkom dlhodobej zainteresovanosti stabilného pracovného tímu na vývoji výrobných procesov. Ľudia, ktorí vyrábajú matrace Dormisan svoju prácu robia s vysokou profesionalitou a s láskou. Preto sa na týchto matracoch spí tak dobre…

Spacie systémy DORMISAN sa vyrábajú priamo na Slovensku

Úspech je v ľuďoch

Kde sa však berie všetka tá pracovná oddanosť a nadšenie? Je to v prístupe Luigiho Cossara. Obdobie od prvých začiatkov, pred 23 rokmi až po súčasnosť, je charakteristické jeho neustálou starostlivosťou o svojich pracovníkov. Tu položil dôraz, lebo je presvedčený, že úspech každej firmy závisí od spokojnosti jej zamestnancov. Nastavil priaznivé zárobkové podmienky, pridal sociálne výhody a – nemýlil sa. Spoločne sa im podarilo vybudovať prosperujúcu firmu.

Luigi Cossar pripravuje nový showroom DORMISAN

Luigi Cossar si svoj úspech nenechal len pre seba. V Župčanoch opravil chátrajúcu starú sýpku, v ktorej má teraz sídlo spoločnosť L.C. MANAGER, s.r.o., a jeho filantropická duša podporila nielen obecný šport, ale aj rôzne charitatívne projekty.

Aj keď manažérske žezlo v L.C. MANAGER, s.r.o., od Luigiho Cossara postupne preberajú jeho syn Marco a dcéra Silvia, Luigiho neutíchajúce progresívne myšlienky a vízie sú zdrojom inšpirácie a úspešných riešení pri výrobe zdravotných ortopedických matracov Dormisan aj naďalej.

Spacie systémy DORMISAN sa dodávajú do 24 hodín po celom Slovensku.

Presvedčte sa aj vy o jedinečnosti a kvalite DORMISAN v našich podnikových predajniach v Prešove na Floriánovej 13 alebo v Košiciach na Hlavnej 5 alebo navštívte našich  partnerských predajcov po celom Slovensku