fbpx

Discovery

299.00

Luxusný pasívny antidekubitný sendvičový matrac s jadrom so zónovo profilovanej vysoko elastickej tzv. studenej SONNOCEL peny (45 kg/m³) . Vo vrchnej časti jadra sú počítacom navrhnuté priečne a pozdĺžne perforácie, ktoré zaisťujú ideálne prúdenie vzduchu v matraci. Vďaka týmto perforáciám je zvýšený odvod absorbovaných vodných pár. Vo vrchnej časti vzniknutých výstupkov je použitá vrstva SONNOCEL VISCO MEMORY peny (50 kg/m³), ktorá optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla.
Špeciálny poťah TECHMAFLEX je odnímateľný so zipsom na 3 strany a s chlopňou (chráni zips proti pretečeniu), prateľný na 95°C, vodeodolný, paropriepustný, baktériostatický so zníženou horľavosťou a pružný vo všetkých štyroch smeroch. Výška matraca 17 cm, ortopedická záťaž do 130 kg.

Výška
Tvrdosť
Ortopedická záťaž
Odnímateľný – Umývateľný
Poťah
Jadro
Výška jadro

 

Kategórie: ,

Popis

VŠETKY MATRACE HOME HOSPITAL SO ŠPECIÁLNYM POŤAHOM TECHMAFLEX !
TECHMAFLEX – materiál poťahu:

  • T116 TECHMAFLEX BIPE FRC /220 cm , 200 g/m² – zelená
  • ISO 1663 – odolnosť proti prieniku krvi a telesných tekutín
  • ISO 1664 – odolnosť proti prieniku krvných patogénov
  • BS 6807 , crib 5 – skúška správania matraca v ohni
  • ČSN EN 20811 – odolnosť proti prieniku vody (min.3m ) po 30-tich cykloch údržby (pranie 95°C-sušenie – 20min.sterilizácia v autokláve pri 121°C) je vodonepriepustnosť 10 m vodného stĺpca – materiál je vtedy veľmi odolný (bolo skúšané aj 100 cyklov prania pri 95°C bez straty normou stanovených vlastností)
  • Sanitized – protiplesňová a antibakteriálna úprava, rezistencia proti MRSA (zlatý stafylokok)

Maximálna nosnosť 130 kg
Celková výška 17 cm
6 rokov záruka
Vákuové balenie

Cena

Objednávky

Go to Top